PİLOT 2. Faz Girişimleri

AppAnalytics
AppAnalytics
AppAnalytics

AppAnalytics.io mobil uygulamalarda kullanıcı davranışını ölçümlemek ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için analytics servisi sunmaktadır. AppAnalytics'i diğer ürünlerden farklı kılan pazardaki analytics servislerinin sunduğu event based analytics yanında aşağıdaki inovatif servisleri de sunmasıdır;

  • Touch Heat Map
  • Gesture Recognition
  • User Interface Suggestions
  • Device Insights
  • Event Based & Navigation Based Funnels
  • Navigation Flow
  • Advanced Event-Based Analytics
  • Push Notification Analytics
  • Crash Analytics
Do Major
Do Major
Do Major

Müzik ve teknoloji arasındaki bağları kurmak için kurulan Do Major şirketi, enstrüman çalmaya meraklı insanlar için çok güzel ürünler geliştiriyor. Şirketin web sitesi myChordBook (www.mychordbook.com) bir şarkı akor ve söz sitesi. Site YouTube üzerinden bir şarkı dinlerken şarkının sözlerini ve farklı enstrümanlarla nasıl çalınacağını eş zamanlı olarak gösteriyor. Aynı zamanda şirketin ürettiği Easy Guitar adlı akıllı klasik gitar da siteye direk bağlanabiliyor. Easy Guitar klavyesi üzerine ışıklar gömülü olan ve bir USB bağlantısına sahip dünyanın ilk internet tarafından kontrol edilebilen gitarı. Kullanıcı hiçbir uygulama yüklemeden gitarını USB ile bilgisayarına takıyor ve web sitesini açıyor. Sadece tek tuşla gitar siteye bağlanıyor ve kullanıcı YouTube üzerinde favori parçasını dinlerken Easy Guitar kullanıcıya parmaklarını gitar klavyesi üzerinde nereye koyması gerektiğini ışıklar yardımıyla gösteriyor. Bu yöntem klasik enstrüman öğrenme yöntemlerine nazaran hem daha kolay hem de daha eğlenceli. Üstelik herkes kendi istediği parçalarla gitar çalmayı öğrenebiliyor.

hrBeyond
hrBEYOND
hrBEYOND

hrBEYOND, yüz yüze yapılan iş görüşmelerine alternatif olarak geliştirilen Türkiye’nin ilk akıllı video ön görüşme platformudur. Platform işe alım süreçlerinde mülakat sürecini kısaltarak hatalı elemeler ve maddi kayıpları ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Adaylar cep telefonu uygulaması üzerinden videolarını çekerek "hrBEYOND Analitik Platformuna" yükler. Platformun videolar üzerinde gerçekleştirdiği analiz sayesinde; kişilik tipi, işe uygunluk durumu ve motivasyon metrikleri çıkarılarak kriterlere en uygun aday önerisinde bulunulmaktadır.

iKido
iKido
iKido

iKido Çocuk İçerikleri Platformu 0-8 yaş arasında yer alan çocukların gelişimine destek olmak için geliştirilmiş özgün ve platforma özel sesli, interaktif ve görüntülü içeriklerin yer aldığı abonelik ve telif gelir modelleriyle çalışan mobil bir pazaryeri uygulamasıdır.

Kolay İK
Kolay İK
Kolay İK

Kolay İK şirket ve çalışan bilgilerini sade ve güvenilir bir arayüz ile yönetilmesini sağlayan bulut tabanlı bir servistir. Küçük ve orta ölçekli şirketlerin insan kaynakları ve personel yönetimi süreçlerindeki tüm problemlerini çözmeyi amaçlamaktadır. Kolay İK gereksiz dosya ve doküman düzenleme işlerine harcanan zamandan tasarruf edilmesini sağlayarak şirketlerin büyümeye odaklanmasını sağlar.

Namescroll
NameScroll
NameScroll

NameScroll kurum içi rehber yönetimi yazılımıdır. Kurum içi iletişim verimliliğini arttırmayı hedefleyen NameScroll ile rehberlerinizi tek merkezde toplayıp yetkilerine göre ilgili birimlerin kullanmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz kadar rehber oluşturabilir, rehberlerinizi kurum içi ve kurum dışı kontaklarınızla paylaşabilir ve hepsine duyuru/bildirim gönderebilirsiniz. İçerisinde anlık mesajlaşma sistemini de bulunduran bu yazılım ile tüm kontakların adreslerini harita üzerinden görebilir, ziyaret planı yapabilir ve yaptığınız ziyaretleri cep telefonunuz üzerinden raporlayabilirsiniz. Bu ve bunun gibi birçok özelliği içinde bulunduran NameScroll’ un öncelikli hedefi STK’lar da yaygın hale gelmek ve sonrasında özel sektörün de vazgeçemeyeceği yazılımlar arasına girmektir.

Time Relic
Time Relic
Time Relic

Time Relic bir üretkenlik arttırma programıdır. Bilgisayarınıza yüklediğiniz ufak bir program gün boyu üzerinde çalışılan uygulamaların ve dokümanların isimlerini kayıt altına alır ve gün sonunda çalışma raporunuzu çıkarır. Sosyal medyada ne kadar vakit geçirildiği, e-mail yazmaya ne kadar vakit harcandığı gibi verimliliği düşüren uygulamalarda ne kadar süre geçirildiğini raporlayarak, bu programların kullanımının kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Time Relic üzerinde projeler oluşturabilir, proje bazlı verimlilik raporunuzu görebilir, takım olarak kullanırsanız hangi projede ne kadar adam/saat harcandığını görebilirsiniz. Ek olarak bunların hepsini küçük bir yarışmaya çevirip, insanlarla verimlilik üzerine yarışılmasını sağlar.

Tradimum.com
Tradimum
Tradimum

İşletmelerdeki pazarlama, müşteri ilişkileri, satış ekibi, finans, depo/ stok vb. tüm bölümlerdeki işleyişin tek bir sistem üzerinden daha etkin yürütülmesini sağlayarak iş verimliliğinin arttırılmasına olanak sağlayan bulut tabanlı iş yönetim yazılım uygulamasıdır.